10-11-12-13 Mayıs 2019 iddaa tv programı

10-11-12-13 Mayıs 2019 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

10-11-12-13 Mayıs 2019 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 10-11-12-13 Mayıs 2019 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

10-11-12-13 Mayıs 2019 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

10 Mayıs 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:15 – Godoy Cruz vs U.De Conce – S Sport 2
03:30 – Boca Juniors vs A.Paranaense – S Sport 2
20:30 – Antalyaspor vs Bursaspor – beIN SPORTS HD 1
21:45 – Saint-Etienne vs Montpellier – beIN SPORTS HD 2
21:45 – Brest vs Niort – beIN SPORTS MAX HD 2
21:45 – Lorient vs Sochaux – beIN CONNECT
21:45 – Tranmere Rovers vs Forest Green – beIN SPORTS MAX HD 1
17:30 – Çukurova B. (K) vs Fenerbahçe (K) – TİVİBU Spor

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan

11 Mayıs 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

14:30 – Aston Villa vs West Brom – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Çaykur Rizespor vs Galatasaray – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Atalanta vs Genoa – beIN SPORTS HD 3
16:30 – RB Leipzig vs Bayern München – S Sport 2
16:30 – Elazığspor vs Afjet Afyonspor – beIN SPORTS MAX HD 2
16:30 – Eskişehirspor vs Adanaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
18:00 – Angers vs Paris SG – beIN SPORTS HD 3
19:00 – Fenerbahçe vs Akhisarspor – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Göztepe vs Sivasspor – beIN SPORTS HD 2
19:00 – Cagliari vs Lazio – beIN SPORTS MAX HD 1
19:15 – Derby County vs Leeds Utd – beIN SPORTS MAX HD 2

21:00 – Nice vs Nantes – beIN SPORTS MAX HD 1
21:00 – FC Dallas vs New York RB – S Sport 2
21:30 – Fiorentina vs Milan – beIN SPORTS HD 2
21:30 – Sunderland vs Portsmouth – beIN SPORTS HD 3
23:00 – LA Galaxy vs New York City – S Sport 2
13:00 – Afyon Bld vs Anadolu Efes – TİVİBU Spor 2
15:15 – İstanbul BBSK vs Bahçeşehir – TİVİBU Spor 2
17:30 – Darüşşafaka vs Büyükçekmece – TİVİBU Spor 2

Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

12 Mayıs 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:30 – Torino vs Sassuolo – beIN SPORTS HD 2
14:15 – Doncaster R. vs Charlton Ath – beIN SPORTS HD 4
16:00 – Kayserispor vs Kasımpaşa – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Konyaspor vs Trabzonspor – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Sampdoria vs Empoli – beIN CONNECT
16:00 – Frosinone vs Udinese – beIN CONNECT
16:30 – Paderborn vs Hamburg – S Sport 2
16:30 – Denizlispor vs Karabükspor – beIN SPORTS MAX HD 1
16:30 – Adana Demir vs Balıkesirspor – beIN SPORTS HD 4
16:30 – G. Gaziantep vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS MAX HD 2
17:00 – Fulham vs Newcastle – beIN CONNECT
17:00 – Southampton vs Huddersfield – beIN CONNECT
18:00 – Lille vs Bordeaux – beIN CONNECT

19:00 – E.Frankfurt vs Mainz 05 – S Sport 2
19:00 – Başakşehir vs Ankaragücü – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Yeni Malatya vs BB Erzurum – beIN SPORTS HD 2
19:00 – SPAL vs Napoli – beIN CONNECT
19:30 – Athletic Bilbao vs Celta Vigo – beIN CONNECT
19:30 – Atletico Madrid vs Sevilla – beIN SPORTS MAX HD 1
19:30 – Barcelona vs Getafe – beIN SPORTS HD 3
19:30 – Girona vs Levante – beIN CONNECT
19:30 – Rayo Vallecano vs Valladolid – beIN CONNECT
19:30 – Valencia vs Alaves – beIN CONNECT
19:30 – Real Sociedad vs Real Madrid – beIN SPORTS HD 4
20:00 – Mansfield vs Newport Cnty – beIN CONNECT
21:30 – Roma vs Juventus – beIN SPORTS HD 2
22:00 – Marseille vs Lyon – beIN SPORTS HD 3
22:00 – Rio Ave vs Benfica – S Sport 2
13:00 – Banvit vs Türk Telekom – TİVİBU Spor
13:00 – Beşiktaş SJ vs Tofaş – TİVİBU Spor 2
17:30 – Galatasaray DS vs Gaziantep – TİVİBU Spor

Bahigo’ya Üye Ol – 550TL’ye kadar bonus kazan

13 Mayıs 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

15:30 – Kastamonu 1966 vs Sarıyer – TRT Spor
20:00 – Beşiktaş vs Alanyaspor – beIN SPORTS HD 1
20:00 – Bologna vs Parma – beIN SPORTS HD 2
20:30 – Samsunspor vs Sakaryaspor – TRT Spor
21:45 – Forest Green vs Tranmere Rovers – beIN SPORTS MAX HD 1
22:00 – Inter vs Chievo – beIN SPORTS HD 2
17:45 – Fenerbahçe (K) vs Çukurova B. (K) – TİVİBU Spor

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

10-11-12-13 Mayıs 2019 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 10-11-12-13 Mayıs 2019 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir