12-13-14-15 Nisan 2019 iddaa tv programı

12-13-14-15 Nisan 2019 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

12-13-14-15 Nisan 2019 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 12-13-14-15 Nisan 2019 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

12-13-14-15 Nisan 2019 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

12 Nisan 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:00 – River Plate vs Alianza Lima – S SPORT
03:00 – Flamengo vs San Jose – S SPORT
19:00 – İstanbulspor vs Osmanlıspor – beIN SPORTS MAX HD 1
20:30 – Bursaspor vs Trabzonspor – beIN SPORTS HD 1
21:30 – Nürnberg vs Schalke 04 – S SPORT2
21:45 – Nantes vs Lyon – beIN SPORTS HD 2
22:00 – Leicester vs Newcastle – S SPORT
19:00 – Afyon Bld vs Fenerbahçe Beko – TIVIBU SPOR
21:00 – ALBA Berlin vs Valencia – TIVIBU SPOR 2

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan

13 Nisan 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

14:00 – Hatayspor vs Afjet Afyonspor – beIN SPORTS MAX HD 1
14:00 – Espanyol vs Alaves – beIN SPORTS MAX HD 2
14:30 – Tottenham vs Huddersfield – S SPORT
16:00 – Çaykur Rizespor vs Göztepe – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Konyaspor vs Sivasspor – beIN SPORTS HD 1
16:00 – SPAL vs Juventus – beIN SPORTS HD 4
16:30 – Stuttgart vs Leverkusen – S SPORT2
17:00 – Brighton & Hove vs Bournemouth – beIN SPORTS MAX HD 2
17:00 – Burnley vs Cardiff City – beIN CONNECT
17:00 – Fulham vs Everton – S SPORT
17:00 – Southampton vs Wolves – beIN SPORTS MAX HD 1
17:00 – Sheffield Utd vs Millwall – beIN CONNECT
17:15 – Huesca vs Barcelona – beIN SPORTS HD 3
18:00 – Marseille vs Nimes – beIN SPORTS HD 4

19:00 – Beşiktaş vs Başakşehir – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Roma vs Udinese – beIN SPORTS HD 2
19:30 – Man Utd vs West Ham – S SPORT
19:30 – Leeds Utd vs Sheffield Wed. – beIN CONNECT
19:30 – Dortmund vs Mainz 05 – S SPORT2
19:30 – Eskişehirspor vs Elazığspor – beIN SPORTS MAX HD 2
19:30 – Denizlispor vs Boluspor – beIN SPORTS MAX HD 1
19:30 – Atletico Madrid vs Celta Vigo – beIN SPORTS HD 3
21:00 – Monaco vs Reims – beIN SPORTS HD 4
21:30 – Milan vs Lazio – beIN SPORTS HD 2
21:45 – Sevilla vs Real Betis – beIN SPORTS HD 3
23:00 – Seattle S. vs Toronto FC – S SPORT2
13:00 – Beşiktaş (K) vs Adana Bas. (K) – TIVIBU SPOR
13:00 – Galatasaray DS vs Sakarya BŞB – TIVIBU SPOR 2
15:15 – P.Karşıyaka vs Büyükçekmece – TIVIBU SPOR 2
16:00 – Fenerbahçe (K) vs Çukurova B. (K) – TIVIBU SPOR
17:30 – Tofaş vs Gaziantep – TIVIBU SPOR 2

Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

14 Nisan 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:00 – Valladolid vs Getafe – beIN SPORTS HD 3
13:30 – Kayserispor vs Ankaragücü – beIN SPORTS HD 2
13:30 – Torino vs Cagliari – beIN CONNECT
14:00 – Wigan Ath vs Norwich City – beIN CONNECT
14:00 – Karabükspor vs Giresunspor – beIN SPORTS MAX HD 1
14:30 – Hoffenheim vs Hertha Berlin – S SPORT2
15:00 – Athletic Bilbao vs Rayo Vallecano – beIN CONNECT
16:00 – Rennes vs Nice – beIN SPORTS MAX HD 2
16:00 – Antalyaspor vs Kasımpaşa – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Yeni Malatya vs Alanyaspor – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Fiorentina vs Bologna – beIN CONNECT
16:00 – Sampdoria vs Genoa – beIN SPORTS HD 4
16:00 – Sassuolo vs Parma – beIN SPORTS HD 3
16:05 – Crystal Palace vs Man City – S SPORT
16:30 – F.Düsseldorf vs Bayern München – S SPORT2
16:30 – Gençlerbirliği vs Balıkesirspor – beIN SPORTS MAX HD 1
17:15 – Real Sociedad vs Eibar – beIN CONNECT

18:00 – Saint-Etienne vs Bordeaux – beIN SPORTS HD 3
18:30 – Liverpool vs Chelsea – S SPORT
19:00 – E.Frankfurt vs Augsburg – S SPORT2
19:00 – Fenerbahçe vs Galatasaray – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Chievo vs Napoli – beIN SPORTS HD 2
19:30 – G. Gaziantep FK vs Adanaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
19:30 – Girona vs Villarreal – beIN CONNECT
21:30 – Frosinone vs Inter – beIN SPORTS HD 3
21:45 – Valencia vs Levante – beIN SPORTS MAX HD 1
22:00 – Lille vs Paris SG – beIN SPORTS HD 2
13:00 – Beşiktaş SJ vs Bahçeşehir – TIVIBU SPOR 2
15:15 – Darüşşafaka vs Banvit – TIVIBU SPOR
17:30 – İstanbul BBSK vs Türk Telekom – TIVIBU SPOR 2

Bahigo’ya Üye Ol – 550TL’ye kadar bonus kazan

15 Nisan 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

19:00 – Adana Demir vs Altay – beIN SPORTS MAX HD 1
19:00 – Altınordu vs Ümraniyespor – beIN SPORTS MAX HD 2
20:00 – BB Erzurum vs Akhisarspor – beIN SPORTS HD 1
21:30 – Atalanta vs Empoli – beIN SPORTS HD 4
21:45 – Paris FC vs Lorient – beIN SPORTS MAX HD 1
22:00 – Leganes vs Real Madrid – beIN SPORTS HD 2
21:00 – Valencia vs ALBA Berlin – TIVIBU SPOR

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

12-13-14-15 Nisan 2019 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 12-13-14-15 Nisan 2019 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir