29-30-31 Mart - 1 Nisan 2019 iddaa tv programı

29-30-31 Mart – 1 Nisan 2019 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

29-30-31 Mart – 1 Nisan 2019 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 29-30-31 Mart – 1 Nisan 2019 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

29-30-31 Mart – 1 Nisan 2019 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

29 Mart 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

22:00 – Brest vs Clermont – beIN CONNECT
22:30 – Hoffenheim vs Leverkusen – S SPORT2
22:30 – Chievo vs Cagliari – beIN CONNECT
22:45 – Rennes vs Lyon – beIN SPORTS HD 2
23:00 – West Brom vs Birmingham – beIN SPORTS HD 1
23:00 – Girona vs Athletic Bilbao – beIN SPORTS MAX HD 2
03:00 – Milwaukee vs LA Clippers – S Sport, S Sport Plus
20:00 – BC Khimky vs CSKA Moscow – beIN SPORTS HD 3
20:15 – Darüşşafaka vs B.München – beIN SPORTS HABER
22:30 – Baskonia vs Anadolu Efes – beIN SPORTS HD 3
22:30 – Olympiakos vs Zalgiris – beIN SPORTS MAX HD 1

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan

30 Mart 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

15:00 – Bochum vs Hamburg – S SPORT2
15:00 – Getafe vs Leganes – beIN SPORTS HD 1
15:30 – Fulham vs Man City – S SPORT
17:00 – Udinese vs Genoa – beIN SPORTS HD 3
17:30 – Dortmund vs Wolfsburg – S SPORT2
18:00 – Brighton & Hove vs Southampton – beIN SPORTS MAX HD 1
18:00 – Burnley vs Wolves – beIN SPORTS HD 4
18:00 – Crystal Palace vs Huddersfield – beIN CONNECT
18:00 – Leicester vs Bournemouth – beIN SPORTS HD 2
18:00 – Man Utd vs Watford – S SPORT
18:00 – Derby County vs Rotherham Utd – beIN CONNECT
18:15 – Barcelona vs Espanyol – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Marseille vs Angers – beIN SPORTS HD 3
20:00 – Juventus vs Empoli – beIN SPORTS HD 2
20:30 – West Ham vs Everton – S SPORT
20:30 – RB Leipzig vs Hertha Berlin – S SPORT2
20:30 – Celta Vigo vs Villarreal – beIN SPORTS HD 1
22:30 – Sampdoria vs Milan – beIN SPORTS HD 2
22:45 – Alaves vs Atletico Madrid – beIN SPORTS HD 1
23:05 – Strasbourg vs Guingamp – beIN SPORTS HD 3
03:00 – Oklahoma vs Denver – S Sport, S Sport Plus
13:00 – Bahçeşehir vs Gaziantep – TIVIBU Spor 2
14:00 – Beşiktaş (K) vs Çukurova B. (K) – TIVIBU Spor
15:15 – Afyon Bld vs Banvit – TIVIBU Spor 2
17:00 – İzmit Bld. (K) vs Fenerbahçe (K) – TIVIBU Spor
17:30 – Tofaş vs Türk Telekom – TIVIBU Spor 2
20:00 – İstanbul BBSK vs Sakarya BŞB – TIVIBU Spor

Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

31 Mart 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:00 – Levante vs Eibar – beIN SPORTS HD 2
13:30 – Parma vs Atalanta – beIN SPORTS HD 1
14:00 – Metz vs Lorient – beIN SPORTS HD 3
14:30 – Köln vs Holstein Kiel – S SPORT2
15:00 – Rayo Vallecano vs Real Betis – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Dijon vs Nice – beIN CONNECT
16:00 – Monaco vs Caen – beIN SPORTS HD 4
16:00 – Saint-Etienne vs Nimes – beIN SPORTS MAX HD 2
16:00 – Roma vs Napoli – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Frosinone vs SPAL – beIN CONNECT
16:00 – Fiorentina vs Torino – beIN SPORTS HD 3
16:05 – Cardiff City vs Chelsea – S SPORT
16:30 – Hannover 96 vs Schalke 04 – S SPORT2
16:30 – Portsmouth vs Sunderland – beIN SPORTS MAX HD 1
17:15 – Sevilla vs Valencia – beIN SPORTS HD 2
18:00 – Nantes vs Lille – beIN SPORTS HD 1
18:30 – Liverpool vs Tottenham – S SPORT
19:00 – E.Frankfurt vs Stuttgart – S SPORT2
19:00 – Bologna vs Sassuolo – beIN SPORTS HD 4
19:30 – Valladolid vs Real Sociedad – beIN SPORTS HD 2
21:30 – Inter vs Lazio – beIN SPORTS HD 1
21:45 – Real Madrid vs Huesca – beIN SPORTS HD 4
22:00 – Toulouse vs Paris SG – beIN SPORTS HD 2
01:00 – Houston vs Sacramento – S Sport, S Sport Plus
22:30 – Oklahoma vs Dallas – S Sport, S Sport Plus

Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan

1 Nisan 2019 futbol ve basketbol iddaa tv programı

21:45 – Lens vs Le Havre – beIN SPORTS MAX HD 1
22:00 – Arsenal vs Newcastle – S SPORT
19:00 – P.Karşıyaka vs Fenerbahçe Beko – TIVIBU Spor 2
20:00 – Galatasaray DS vs Darüşşafaka – TIVIBU Spor 3
20:00 – Beşiktaş SJ vs Anadolu Efes – TIVIBU Spor

Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

29-30-31 Mart – 1 Nisan 2019 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 29-30-31 Mart – 1 Nisan 2019 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir